Stránky

sobota 25. října 2014

Souboj srdíčkových tvářenekJak již je vidět z názvu článku, jedná se o souboj a to dvou srdíčkových tvářenek od různých značek. Jak všichni víme, tak s danou tvářenkou přišla na trh značka Too Faced a následně značka Revolution vytvořila obdobnou ne-li podobnou tvářenku.

Před koupí jsem nikdy v ruce neměla ani jednu značku a nedokázala posoudit jak zpracování, tak kvalitu. První bych chtěla shrnout jednotlivé produkty a pak říci hlavně svůj názor. Možná bych měla podotknout, že mám raději levnější, ale i moje srdce zatouží po "kvalitnější" a "značkových" produktech, ale rozhodně nejsem zastánce, že jen značkové produkty jsou kvalitní.


I♥MAKEUP Srdcová tvářenka, Stydlivé srdce, ke koupi zde. První nabídnu oficiální fotku, předpokládám :), že je kvalitnější než ta moje. Oficiální popis je na téma stylivého srdce. "Tvé stydlivé, rdoucí srce zaplesá a vykvete s totuto nádhernou I♥MAKEUP tvářenkou. Mixuj tři odstíny nachové, růžové a broskvové barvy dle libosti. Superpigmentované 3D srdíčko, které Tě pošle až do nebe!"

Kvalita baleni: kdybych nedostala další baleni od Too Faced, tak bych napsala, že balení není nic extra a že jen prostě papírové a že není kvalitní kopií originálu, ale po doručení a srovnání obou obalů musím říci, že jse stejně kvalitní, a dokonce bych napsala, že spodní obal srdíčka je z pěknějšího papíru, než od Too Faced :).

Design: u této položky musím říci, že obal od Revolution není tak pěkný a působí obyčejně. Na tomto by klidně výrobce mohl zapracovat. 

Pigmentace: pigmentace je skvělá!!!

Velikost: 10 g

Cena: 219 Kč


Too Faced Sweethearts Perfect Flush Blush, ke koupi zde


Oficiální popis tvářenky od Too Faced Sweethearts Perfect Flush Blush nás navnadí na krásné začervenající tváře s přirozenou září. Tvářenka je s brusinkovým extraktem rozjasní pokožku a propůjčují ji zářivý lesk. Tato tvářenka kombinuje tři odstíny, které lichotí všechny tóny pleti. Zlatíčka Perfect Flush Blush jsou vyvinuty pro snadnou aplikaci tak, aby dodaly sladký a romantický finiš. Too Faced nabízí srdíčkovou tvářenku ve třech dokonalých odstínech. Tato tvářenka se stane Vaším základem v kosmetice, stejně jako malé černé :). Tip: Zlatíčka Perfect Flush Blush jsou pro vegany a bez parabenů.

Kvalita baleni: jak jsem již psala u předchozí tvářenky, jedná se o papírové balení, které mě moc neupoutalo, ale mohu říci, že od Revolution se mi zpracování líbí víc. Těsnost balení je skoro stejná. Kvalitnější je zapasování tvářenky.

Design: tak tady vyhrává Too Faced

Pigmentace: pigmentace je skvělá!!!

Velikost: 5,5 g

Cena: cca 777 Kč dle aktuálního kurzu Eura :)


Srovnání tvářenek od  značky Too Faced a Revolution

Hned na začátek, aby bylo mezi námi jasno :) a především jasno, která značka je která. Musím říci, že ani nevím :) jak mě to napadlo objednat si obě, asi sem se dostala do fáze "správné" blogerky na kosmetiku :), teď jsem se zasmála :). No prostě jsem si chtěla ověřit u jednoho produktu, zda si mám kupovat kvalitnější produkty a nebo pro mě, jakožto běžnou uživatelku jsou levnější varianty lepší. Je pravdou, že záleží na jednotlivých produktech. Jen mimo tuto recenzi musím říci, že stejný "problém" řeším u tužek na oči, kdy je poměr cena, velikost a kvalita. Ostatní produkty mám vyřešené a vím, že pro mě na denní líčení stačí "drogerkové" produkty či levnější (někdy kvalitnější). Ale to těchto produktech si napíšeme jindy :).

Zpět k srdíčkovým tvářenkám a jednotlivým bodům :) 


Kvalita baleni: Při zaměření na balení obou tvářenek, musím říci, že papírový obal je hodně stejný, nevidím rozdíl v kvalitě papíru. Co je viditelnější, tak je zapracování tvářenky do tohoto papírového obalu. U Revolution je tvářenky ještě obalena nejen v plastovém srdíčku, ale je vidět kovový obal okolo. U Too Faced je vidět pouze plastový obal bez jakéhokoliv dalšího obalení tvářenky a zpracování přilnutí plastové části k papírové je kvalitnější. 

Design: k tomuto bodu bych řekla, že je vidět značkové balení od Too Faced, které je krásnější a designově lepší než jeho "kopii" od Revolution. 

Pigmentace: při porovnání obou tvářenek nejsem schopna říci, že je některá lepší a nebo horší. Při dotyku je Too Faced je jemnější. 

Velikost:  10 g versus 5,5 g tady je to plus pro Revolution, ikdyž :) kdo vypotřebuje 10 g tvářenky??

Cena: 219 versus cca 777 Kč dle aktuálního kurzu Eura :) je ve prospěch Revolution. 

Fotky s pigmentací tvářenky jsou foceny tento týden :( takže za mlhy, tmy a hnusného počasí :), takže omluvte, že nejsou nafoceny na sluníčku. To by vynikly drobné třpytky. Při aplikaci jednotlivých barev se jeví hodně podobně. Řekla bych skoro, že pigmentace je u Revolution lepší? Co si myslíte Vy??
Po smíchání všech barviček se mi zdá Too Faced více výraznější a více růžovější. Co můžu říci a co i vidíte na fotce :( tak po několika přejetí i Too Faced se barvičky jakože hodně smíchaly!!!! A skoro nejdou vidět přechody jednotlivých barev :(. Když se jakože přiblížím :) na 10 cm, tak vidím jednotlivé pruhy, ale u Revolution jsou jednotlivé barevné pruhy viditelné i z  metru!!! 

Obě tvářenky jsem se snažila z ruky odstranit "třením" a obě přestály stejně kvalitně a nebyl vidět rozdíl. 


Na detailu balení obou tvářenek je vidět, že krabička od Revolution je již trošku odrbaná a nezajímavá oproti Too Faced, ale rozdíl ceny je tak velký, že kašlu na balení :) když je rozdíl 550 Kč.Více fotogenické :) balení je od Revolution, ale jen z důvodu, že se neleskne a má barevné písmo.


Detail spodní části tvářenek, kdy jsou podobné a rozdíl je v barvě a maličko ve zpracování designu.


Na detailu zpracování bych ocenila Too Faced, kdy je kvalitnější zpracování obalu bez vložení kovové výplně oproti Revolution. Co je pro mě zarážející je rozdíl gramáže 5,5 g a 10 g a přitom vypadají stejně, jasně je to v tloušťce, která není vidět a nechci tvářenku rozdělávat, abych se podívala na její "vnitřnosti".


Při tvorbě článku mi to nedalo a Revolutoin jsem maličko "rozkuchala". Jedná se o plastový obal, který je přilepený k papírovému srdíčku.Zkoušela jsem vydolovat i Too Faced je přilepená i ze spodu a tak se mi to nepodařilo, ale je dělaná stejně!!! jen lepší přilepená :).


A jak dopadl souboj obou tvářenek?? Myslím si, že se to jeví celou touto recenzí, ale pro shrnutí se budu opakovat. Dle mě převyšující cena u Too Faced není poměrově vyvážena kvalitnější provedení či velikostí a nebo jinými kvalitativnějšími hodnotami.

Když se zaměřím na tvářenky a její přechody, tak se mi více líbí přechod u Revolution, kdy jsou jasnější  a rovnější přechody oproti Too Faced, což je pro mě překvapující. O stavu tvářenky při smíchání jednotlivých sem psala výše, a řeknu jen, že sem byla zklamána s Too Faced :(.

Za mě je lepší a to bez ohledu i na cenu Revolution.Jak jste na tom se značkovými produkty Vy?? čtete rádi porovnání jednotlivých značkových a neznačkových produktech, které jsou obdobné???

Foto na tváři v rychlosti a v nemoci :)

Vaše Lenea


Translate