Stránky

pondělí 4. ledna 2016

ROK 2016 v novém kožíšku

Jsem zpět holky .. nevím upřímně, jak moc budu aktivní, ale nějak mám opět potřebu se vyjadřovat se nejen na instagramu a soukromém FB. Za ten rok, ano je to skoro rok, co jsem nic nepublikovala se toho hodně stalo, ale především jsem toho mnoho vyzkoušela a tak mé počátky (teď se sama sobě směji) jsou k zasmání a to i kvalitou fotek. Co již můžete vidět, je změna webu (ne moc, ale zdá se mi učesanější). 

Je i na Vás a na Vašich reakcích a komentářích, co se zde na blogu objeví, ale asi začneme moji největší vášní (a kdo uhádne co to je?).

Možná bych shrnula ten rok 2015 a neaktivitu, ale to se uvidí, nechci nic slibovat. 


Dnes se moc nebudu rozepisovat, jen takový krátký úvod a otázka na Vás. Co by jste tu rády četly (pokud to bude číst nějaký muž, tak se omlouvám, nepočítám s ním).


Jelikož je to první článek v roce 2016, tak Vám chci popřát hlavně hodně zdravíčka a osobní pohody, kdy základem je pozitivní myšlení.

Krásný den

Lenea

4 komentáře:

 1. Pěkná změna, těším se i na nějaký ten článek. ;)
  Ráda bych si početla pár slov o všech těch úžasných kosmetických pokladech, které máš. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj budou, a jaký poklad by si chtěla jako první? nebo zaměření :) mám toho více :) šak určitě víš :D

   Vymazat

 2. Ahoj, náhodně jsem tě objevila a hledala jsem tě na YouTube a nenašla. tak se chci zeptat jestli tam nejsi pod jiným jménem? a jestli ne, tak o tom zauvažuj :) bylo by to fajn.

  OdpovědětVymazat
 3. ahoj, je na YT určitě ne, nejsem ten typ co by se veřejně prezentoval max IG :) tam je hodně fotek :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář.

Translate