Stránky

pondělí 29. února 2016

Blogovat či neblogovat

Dnes je další den, kdy si užívám volnější den v práci, a tak jsem se u ranní kávy, dala do psaní. S  blogem jsem začala, snad před 3 lety, ale nikdy jsem nebyla aktivní bloger. Moje práce a především lidé okolo jsou mi přednější, a když mám čas, tak ten věnuji jim.

V mém případě blog vznikl díky zálibě v kosmetice a "touze" vypsat do světa své pocity zní. Nikdy jsem si nevedla deníček nebo něco podobného (i s diářem zápasím a to ho miluji) a tak jsem neočekávala, že budu nějak aktivní i zde.

Dalším bodem bylo i to, že máte někdy pocit, že okolo jsou "rádoby" chytřejší a znalejší osoby na kosmetiku a někdy to dostanete pěkně "sežrat" a toto vše omezilo můj blog až skoro na "bože je potřeba resuscitace", nebije mu srdce.


Jelikož ne vše bere hromadu času a člověk i v práci prokrastinuje, rozhodla jsem se zkusit sem tak ranní kávy, po roztřídění emailů napsat nějaký ten článeček. Máte mě tu :D jste rády. holky? 

A teď otázka k Vám ... Zajímá Vás můj názor na věci, kosmetiku, dění okolo, případně i typy? 

Za ty tři roky jsem se posunula hodně dál a to nejen ve zkušenostech, ale i to líčení je maličko jinde. Není to žádná sláva a rozhodně nečekejte líčení na tomto blogu :D, myslím, že toho je dost na Instagramu a není to žádné precizní líčeni. 

Napište mi do komentářů pod článkem, jaké produkty, články by měly následovat .... Již byly zmíněny štětce Morphe ...  

Vaše Lenea


Translate