Stránky

úterý 16. září 2014

Ebay moje nákupy 2014

Dnes přináším článek, který zde ještě nebyl, ale nikdy by se nemělo říkat, nikdy nebudu. Nechtěla jsem psát co sem si koupila, aniž by mi to došlo a tak je článek o nákupech od začátku tohoto roku.

Objednávat z Ebay jsem začala již v roce 2013, kdy sem si koupila dva přívěšky na krk za cca 20 Kč každý i s poštovným a FAKE paletky Naked 3, kdy sem chtěla za 150 Kč vyzkoušet jaký bude.

V dalším roce jsem se maličko více rozjela a začala nakupovat více. Některé výrobky zde nejsou, jako taška za 120 Kč a nebo další, které mi ještě  nedošly, ale třeba když bude zájem, tak udělám Ebay 2. atd. Tak jdeme na to? Asi nemá cenu to prodlužovat.
Jako první jsem si začala na Ebay kupovat náhrdelníky, cena byla malá a člověk neřeší velikosti či materiál.
Zakoupeno zde, kde již není na prodej, ale myslím si že na Ebay najdete další. Mohu doporučit, řetěz je plastový a lehký. Pro mě na denní nošení.

Tento náhrdelník mohu doporučit, bohužel prodejce, kde jsem kupovala já ho již nemá, ale našla jsem ho i zde.Na Ebay jsem si koupila i tyto štětce, kdy sem si objednala tyto s nápisem, ale štětce mi došly bez názvu, ale mohu říci, jsou skvělé pro moje denní používání, kdy nejsem profesionál a nemám porovnání se značkovými štětci. Můžete koupit zde


Tyto náramky jsem si objednala kvůli těm malým přívěškům a že  nemám nic s perličkami. Koupeno zde.


Jelikož sem na blbůstky do diáře, koupila jsem si různé lepky.
Tyto zdeA tyto tady.Určitě jsem na něco zapomněla :), ale i tak myslím, že toho je dostatek :)

A co Vy a nákupy na Ebay či jinde v zahraničí.

Translate